| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Εφαρμογή | Εσωτερική/εξωτερική σήμανση, διαφήμιση, συσκευασία |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Θεραπεία της μεθόδου | Έκθεση στο υπεριώδες φως |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
| Printing Method | UV Printing |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Όγκος | 1000 ml |
|---|---|
| Χρώμα | CMYKW+V |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | Κάτω από 30°C |
| Χρονοδιάγραμμα | 5-10 εργάσιμες ημέρες |
| Τύπος εκτύπωσης | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Συσκευασία | Ανεξάρτητη ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 5-10 εργάσιμες ημέρες |
| Ποιότητα | Υψηλή |
| Τύπος | Μελάνι ψηφιακής εκτύπωσης LED |
| Σφιχτότητα | Υψηλή |
| Χρονοδιάγραμμα | 5-10 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | Κάτω από 30°C |
| Θεραπεία της μεθόδου | UV φως |
| Βασικά Χρώματα | Κιάνος, Ματζέντα, Κίτρινο, Μαύρο, Λευκό |
| Μαύρο | UV μελάνι CMYKW+VANISH |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γυαλί, ξύλο, πλαστικό, μέταλλο, κεραμικό |
| Καθαρισμός κεφαλής εκτύπωσης | Αυτοματοποιημένο |
| Τεχνολογία Τύπου | Επικίνδυνα |
| Κατανάλωση ενέργειας | 1.5kw |
| Τύπος | Λάμψη |
|---|---|
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Μείωση έντονου φωτός | Μέχρι 85% |
| FAQS | Τύποι επιφανειών στις οποίες μπορεί να προσκολληθεί το υλικό εκτύπωσης UV SWONDER SW04, φιλικό προς |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Χρυσός και φραγμός Uv Dtf Ab Pet Film Roll Χρυσό Ασημένιο A1 Ab Uv Transfer Film Ab Uv Dtf Pet Film |
| Κατάλληλο για | Εσωτερικές/εξωτερικές πινακίδες, αποτελεσματικές διαφημιστικές οθόνες και υψηλής ποιότητας συσκευασί |
| Εφαρμογές | Χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορα χειροτεχνικά προϊόντα, ξύλινα προϊόντα, κεραμικά προϊόντα, κουτιά |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Συσκευασία | Ανεξάρτητη ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
|---|---|
| Βασικά Χρώματα | Κιάνος, Ματζέντα, Κίτρινο, Μαύρο, Λευκό |
| Χρώμα | CMYKW+V |
| Συμβατοί εκτυπωτές | Για εκτυπωτές Epson DX5/6/7 |
| Θεραπεία της μεθόδου | UV φως |