| Χρώμα | Χρυσό/αργυρό/αργυρό laser/κόκκινο |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m |
| Εκτυπωτής | Τυπογράφος DTF UV |
| Εφαρμογές | Χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορα χειροτεχνικά προϊόντα, ξύλινα προϊόντα, κεραμικά προϊόντα, κουτιά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Κατηγορία προϊόντων | Υλικό εκτύπωσης UV |
|---|---|
| FAQS | Τύποι επιφανειών στις οποίες μπορεί να προσκολληθεί το υλικό εκτύπωσης UV SWONDER SW04, φιλικό προς |
| Ονομασία του προϊόντος | Χρυσός και φραγμός Uv Dtf Ab Pet Film Roll Χρυσό Ασημένιο A1 Ab Uv Transfer Film Ab Uv Dtf Pet Film |
| Κατάλληλο για | Εσωτερικές/εξωτερικές πινακίδες, αποτελεσματικές διαφημιστικές οθόνες και υψηλής ποιότητας συσκευασί |
| Εφαρμογές | Χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορα χειροτεχνικά προϊόντα, ξύλινα προϊόντα, κεραμικά προϊόντα, κουτιά |
| Υλικό | ΠΕΤ κόλλημα |
|---|---|
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
| Τύπος μελάνης | CMYKW+Φανιζόμενο UV μελάνι |
| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |
|---|---|
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
| Υλικό | ΠΕΤ κόλλημα |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Υλικό | ΠΕΤ κόλλημα |
|---|---|
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Τύπος μελάνης | CMYKW+Φανιζόμενο UV μελάνι |
| Επίπεδο ιδιωτικότητας | Υψηλή |
| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Τύπος μελάνης | CMYKW+Φανιζόμενο UV μελάνι |
| Εφαρμογή | Πλαστικά, γυαλί, κεραμικά, χαρτί, χαρτόνι |
| Όγκος | 1000 ml |
|---|---|
| Σφιχτότητα | Υψηλή |
| Διαφάνεια | Αδιαφανής |
| Θεραπεία της μεθόδου | UV φως |
| Τύπος | Μελάνι ψηφιακής εκτύπωσης LED |
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |
| Τύπος μελάνης | CMYKW+Φανιζόμενο UV μελάνι |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| FAQS | Τύποι επιφανειών στις οποίες μπορεί να προσκολληθεί, φιλικότητα προς το περιβάλλον, εξωτερικές εφαρμ |
|---|---|
| Επιλογές φινιρίσματος επιφάνειας | Στιλπνός ή μεταλλίνη τελειώστε |
| Κατηγορία προϊόντων | Υλικό εκτύπωσης UV |
| Δυνατότητα | Μεγάλης διάρκειας |
| Συσκευασία και ναυτιλία | Μελετητικά συσκευασμένα, περιτυλιγμένα σε προστατευτική συσκευασία, ασφαλώς τοποθετημένα σε ένα ανθε |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
|---|---|
| αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |