| Ταχύτητα εκτύπωσης | 4 πέρασμα:1m2/h 6 πέρασμα:00,8 m2/h |
|---|---|
| Τεχνολογία Τύπου | Επικίνδυνα |
| Χρώμα μελάνης | CMYK+W |
| Διάσταση | 35*45 εκατοστά |
| Τύπος μέσου | Γυαλί, ξύλο, πλαστικό, μέταλλο, κεραμικό, κλπ. |
| Τύπος μελάνης | Μαύρα UV |
|---|---|
| Μέγεθος εκτύπωσης | 3.2m X 1.6m |
| Ψήφισμα τυπωμένων υλών | 1440dpi |
| Διασύνδεση | USB, Ethernet |
| Τεχνολογία Τύπου | Επικίνδυνα |
| Χρονοδιάγραμμα | 5-10 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | Κάτω από 30°C |
| Θεραπεία της μεθόδου | UV φως |
| Βασικά Χρώματα | Κιάνος, Ματζέντα, Κίτρινο, Μαύρο, Λευκό |
| Θεραπεία της μεθόδου | UV φως |
|---|---|
| Χρώμα | CMYKW+V |
| Ποιότητα | Υψηλή |
| Εφαρμόσιμο μοντέλο | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Τύπος | Μελάνι ψηφιακής εκτύπωσης LED |
| Βάρος | 80 κιλά |
|---|---|
| Διάσταση | 35*45 εκατοστά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος |
| Κεφαλή εκτύπωσης | XP600 / I1600/I3200 |
| Διασύνδεση | USB, Ethernet |
| Διάσταση | 35*45 εκατοστά |
|---|---|
| Τεχνολογία Τύπου | Επικίνδυνα |
| Βάρος | 80 κιλά |
| Διασύνδεση | USB, Ethernet |
| Τύπος μέσου | Γυαλί, ξύλο, πλαστικό, μέταλλο, κεραμικό, κλπ. |
| Αντίσταση στο πλύσιμο | Ανθεκτικό στην εξασθένηση και την φθορά, ακόμη και μετά από πολλαπλά πλύματα |
|---|---|
| Προστασία από την ακτινοβολία UV | Αντιστέκεται στις UV βλάβες, διατηρώντας την ακεραιότητα του χρώματος εκτύπωσης |
| Ανθεκτικό στην τριβή | Διατηρεί τα αποτυπώματα να φαίνονται καινούργια ακόμα και μετά την έκθεση σε τριβή |
| Αδιάβροχο | Διατηρεί ακεραιότητα σε υγρό ή υγρό περιβάλλον |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Χρώμα | CMYKW+V |
|---|---|
| Τύπος εκτύπωσης | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Βασικά Χρώματα | Κιάνος, Ματζέντα, Κίτρινο, Μαύρο, Λευκό |
| Όγκος | 1000 ml |
| Χρονοδιάγραμμα | 5-10 εργάσιμες ημέρες |
| Μέγεθος PriPrint | 60*90cm |
|---|---|
| Κεφαλή εκτύπωσης | i3200,xp600 |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | XP600 -2 6 πέρασμα 9m2/h 8 πέρασμα 7m2/h 12 πέρασμα 4m2/h |
| Επιλογές λογισμικού εκτύπωσης | Επισκόπηση/MainTop/Φωτογραφία |
| Διασύνδεση | USB, Ethernet |
| Τύπος μελάνης | Μαύρα UV |
|---|---|
| Μέγεθος εκτύπωσης | 600 χιλιοστά |
| Κεφαλή εκτύπωσης | XP600 / I1600/I3200 |
| Χρώμα μελάνης | CMYK+W |
| Τεχνολογία Τύπου | Επικίνδυνα |