| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
|---|---|
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
| Τύπος μελάνης | CMYKW+Φανιζόμενο UV μελάνι |
| Εφαρμογή | Πλαστικά, γυαλί, κεραμικά, χαρτί, χαρτόνι |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Συμβατοί εκτυπωτές | Για εκτυπωτές Epson DX5/6/7 |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | Κάτω από 30°C |
| Τύπος εκτύπωσης | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Συσκευασία | Ανεξάρτητη ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Χρώμα | Χρυσό/αργυρό/αργυρό laser/κόκκινο |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Material | PET Adhesive |
| Printing Method | UV Printing |
| Privacy Level | High |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Durability | Long-lasting |
| Privacy Level | High |
| Τύπος μελάνης | CMYKW+Φανιζόμενο UV μελάνι |
| Αντίσταση στο πλύσιμο | Υψηλή αντοχή σε πολλαπλά πλύματα, εξασφαλίζοντας ότι το σχέδιο παραμένει άθικτο και ζωντανό |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας | 3.2m X 1.6m |
| Ψήφισμα τυπωμένων υλών | Μπορεί να αντέξει υψηλές θερμοκρασίες στεγνώσεως 160-180°C (320-350°F) χωρίς υποβάθμιση |
| Συμφωνία | Λειτουργεί άψογα με DTF μελάνες και DTF μεταφορά φιλμ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Όγκος | 1000 ml |
|---|---|
| Σφιχτότητα | Υψηλή |
| Διαφάνεια | Αδιαφανής |
| Θεραπεία της μεθόδου | UV φως |
| Τύπος | Μελάνι ψηφιακής εκτύπωσης LED |
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
|---|---|
| Δυνατότητα | Μεγάλης διάρκειας |
| Χρώμα | CMYK+Λευκό+Λάκκα |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Κατηγορία προϊόντων | Υλικό εκτύπωσης UV |
|---|---|
| FAQS | Τύποι επιφανειών στις οποίες μπορεί να προσκολληθεί το υλικό εκτύπωσης UV SWONDER SW04, φιλικό προς |
| Ονομασία του προϊόντος | Χρυσός και φραγμός Uv Dtf Ab Pet Film Roll Χρυσό Ασημένιο A1 Ab Uv Transfer Film Ab Uv Dtf Pet Film |
| Κατάλληλο για | Εσωτερικές/εξωτερικές πινακίδες, αποτελεσματικές διαφημιστικές οθόνες και υψηλής ποιότητας συσκευασί |
| Εφαρμογές | Χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορα χειροτεχνικά προϊόντα, ξύλινα προϊόντα, κεραμικά προϊόντα, κουτιά |