| Τύπος μελάνης | DTF μελάνι |
|---|---|
| Δάχος | 75 μικρών |
| Τύπος | Λάμψη/Ματ |
| Δυνατότητα τέντωσης | Υψηλή |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα υφάσματα |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | Συνήθως 12 μήνες όταν φυλάσσεται σε δροσερό, ξηρό μέρος |
|---|---|
| Θερμοκρασία Τύπου | 130-150°C/266-302°F |
| Μαλακώνοντας σημείο | 80-100°C (176-212°F) |
| Αντίσταση στο πλύσιμο | Εξαιρετικό, συνήθως αντέχει σε πολλαπλά πλύματα σε θερμοκρασία 40-60°C (104-140°F) |
| Συμβατότητα μελανιού | DTF μελάνι ((CMYK+W) |