| Τύπος φλούδας | Άμεση απολέπιση, καυτή απολέπιση, κρύα απολέπιση |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕΤ (τερεφθαλικό πολυαιθυλένιο) |
| Μέγεθος κυλίνδρου | 30cm x 100m, 33cm x 100m, 42cm x 100m, 60cm x 100m |
| μέγεθος ustom Διαθέσιμο | - Ναι, ναι. |
| μονόπλευρη | - Ναι, ναι. |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Σημείο τήξης | 95-125°C (203-257°F) |
|---|---|
| Συμβατότητα μελανιού | DTF μελάνι ((CMYK+W) |
| Θερμοκρασία Τύπου | 130-150°C/266-302°F |
| Δάχος | 80-100 μικρόμετρα |
| Συμφωνία υφασμάτων | Δουλεύει καλά με βαμβάκι, πολυεστέρα, νάιλον και συνδυασμένα υφάσματα, παρέχοντας ισχυρή προσκόλληση |