| Όγκος | 1000 ml |
|---|---|
| Σφιχτότητα | Υψηλή |
| Διαφάνεια | Αδιαφανής |
| Θεραπεία της μεθόδου | UV φως |
| Τύπος | Μελάνι ψηφιακής εκτύπωσης LED |
| Χρώμα | Λευκό/διαφανές |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
| Εφαρμογή | Μεταξοτυπία, Εκτύπωση Offset, Ψηφιακή εκτύπωση |
| Συλλέκτης | μη αυτοκόλλητος |
| Όγκος | 1000 ml |
|---|---|
| Συμβατοί εκτυπωτές | Για εκτυπωτές Epson DX5/6/7 |
| Τύπος εκτύπωσης | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | Κάτω από 30°C |
| Συσκευασία | Ανεξάρτητη ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Ποσότητα | 50000 ρολά την εβδομάδα |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Επιχρισμός | 4-5 στρώματα |
| Συσκευή | Δύο |
| Χρώμα | Λευκό/διαφανές |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Δάχος | 0.1 mm |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |