| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Τελείωσε. | Μεταλλίνη και στιλπνός |
| Δάχος | 75mic |
| Αποφλοίωση | Κρύο |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Τελείωσε. | Μεταλλίνη και στιλπνός |
| Δάχος | 75mic |
| Αποφλοίωση | Κρύο |
| Τρίψιμο | Κρύος/καυτός |
|---|---|
| Τύπος μελάνης | DTF μελάνι |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | ≥100% |
| Δυνατότητα τέντωσης | Υψηλή |
| Δάχος | 75 μικρών |
| χαρακτηριστικό | Ευνοϊκός για το περιβάλλον |
|---|---|
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Κατάλληλος εκτυπωτής | Εκτυπωτής DTF |
| Ποιότητα τυπωμένων υλών | υψηλής ευκρίνειας |
| Χρώμα | cmykw |
| Τελείωσε. | Ματ |
|---|---|
| μέθοδος πληρωμής | T/T, Western Union, Paypal |
| Εκτύπωση | Ψηφιακό |
| Ποσότητα | 50000 ρολά την εβδομάδα |
| Χρώμα | Λευκό/διαφανές |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Τελείωσε. | Μεταλλίνη και στιλπνός |
| Δάχος | 75mic |
| Αποφλοίωση | Κρύο |
| μέθοδος πληρωμής | T/T, Western Union, Paypal |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Επιχρισμός | 4-5 στρώματα |
| Ελάχιστη παραγγελία | 100 |
| Εκτύπωση | Ψηφιακό |
| Συσκευή | Δύο |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Χρόνος εκτύπωσης | 1 ημέρα |
| Χρώμα | Λευκό/διαφανές |
| Ποσότητα | 50000 ρολά την εβδομάδα |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
|---|---|
| Εκτύπωση | Ψηφιακό |
| Χρόνος εκτύπωσης | 1 ημέρα |
| Δάχος | 75 μικρών |
| Τύπος | Λάμψη/Ματ |
| Τρίψιμο | Κρύος/καυτός |
|---|---|
| Χρόνος εκτύπωσης | 1 ημέρα |
| Δάχος | 75 μικρών |
| Δυνατότητα τέντωσης | Υψηλή |
| Εκτύπωση | Ψηφιακό |